جستجو در سایت:
امروز سه شنبه 30 مرداد 1397 ساعت 05:27
اخبار روز:
ss
پیام سرا
مناطق
تبلیغ
تبلیغات لینکی

بهينه سازي وب سايت

بهينه سازي وب سايت
بسمه تعالي
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامي کاربران و وبمستران گروه وب سايت وان، اگر در اين صفحه هستيد و در حال خواندن مطالبيد قطعا شما جزو افرادي هستيد که براي بهينه سازي وب سايت تان وقت زيادي صرف کرده ايد و کتابها و مقالات بسياري مطالعه کرده ايد که سئو و بهينه سازي وب سايتتان را به بهترين شکل ممکن انجام دهيد به طوري که وب سايتتان با بهترين عملکرد در جستجوي گوگل و موتورهاي جستجوگر قرار بگيرد.
اگر تا به حال تلاش هاي زيادي کرده ايد و نتيجه سئو و بهينه سازي وب سايت تان برايتان رضايت کننده نبوده، و فکر ميکنيد تمامي عمليات و قوانين موجود براي سئو و بهينه سازي وب سايت را تماما انجام داده ايد ولي نتيجه مطلوب نگرفته ايد،
به شما تبريک مي گويم چون اين مقاله مختص شما است، در اين مقاله نکات بسيار بسيار بسيار مهم و ريز در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت را در اختيار شما قرار مي دهيم، نکاتي که ممکن است به سادگي از کنار آنها گجذشته باشيد ولي بعد از خواندن اين مقاله به ارزش واقعي آنها پي ببريد.
حتما تا حالا ضرب المثل فوت کوزه گري به گوشتون خورده، اجازه بدهيد براي تنوع هم که شده تاريخچه اين ضرب المثل را برايتان عرض کنم:
***** در روستايي مردي زندگي مي‌کرد که در حرفه‌ي کوزه‌گري و ساختن وسايل سفالي مهارت بالايي داشته و مورد تاييد مردم بود.
پسر جواني به‌عنوان دستيار در کنار اين مرد کار مي‌کرد. او خيلي باهوش بود و کاسه‌ها و کوزه‌هاي بسيار زيبايي درست مي‌کرد که توجه همه‌ي اهالي دهکده را به خود جلب کرده بود.
اين پسر جوان مدتي در کنار استادش شاگردي کرد و اصول و قواعد کوزه‌گري را آموخته و به اين نتيجه رسيد بهتر است مستقل شود و جداگانه براي خودش کار و مغازه‌ي کوچکي اجاره کند. به همين دليل به فکر بهانه‌اي بود تا استاد خود را ترک کند.
يک روز که در کارگاه مشغول کار کردن بود رو به استادش گفت: من در اينجا زحمت زيادي مي‌کشم، اما حقوق کمي به من مي‌دهيد. با اين شرايط نمي‌توانم در اينجا کار کنم. استاد که مردي دلسوز بود حقوق او را افزايش داد، ولي بعد از چند وقت شاگردش دوباره بهانه گرفت و گفت حقوقي که شما به من مي‌دهيد خيلي ناچيز است و ديگر نمي‌توانم در کارگاه شما کار کنم. به همين دليل از اينجا مي‌روم. استاد به او گفت آيا کسي در اين روستا هست که حقوق بالاتري به تو بدهد؟! پسر جوان که مي‌دانست حق با استادش است سرش را پايين انداخت و گفت شما استاد بسيار ماهري هستيد، ولي من ترجيح مي‌دهم براي خودم کار کنم و مطمئن هستم که فوت و فن کوزه‌گري را کاملا آموخته‌ام و به همين خاطر کارگاه کوچکي اجاره کرده‌ام.
استاد از اينکه شاگردش قصد ترک کردن او را داشت ناراحت و غمگين بود و به شاگردش گفت اگر امکان دارد پيش من بمان. پسر جوان که روي تصميمش مصمم بود، به استادش گفت من خيلي براي شما احترام قائل هستم، اما واقعا ديگر نمي‌توانم شاگردي کنم. سپس خداحافظي کرد و رفت.
پسر جوان مدتي در کارگاه خودش کاسه‌ها و کوزه‌هاي سفالي درست کرد، اما نمي‌تواست مانند استادش به آن‌ها رنگ و جلا بدهد. او مطمئن بود قوانين کوزه‌گري را رعايت کرده است، اما اشکال کارش را متوجه نمي‌شد. به همين دليل يکي از کوزه‌هايش را نزد استادش برد و از او خواست تا کمکش کند. استاد با روي باز از او استقبال کرد و به شاگردش گفت يکبار تمام فنوني را که براي ساختن اين کوزه به کار بردي را برايم توضيح بده. پسر جوان هم از اول تا آخر براي استادش تمام مراحل را بيان کرد. استاد به او گفت اگر قول بدهي در کنار من بماني، من اصل آن چيزي را که تو نمي‌داني، به تو مي‌آموزم. پسر جوان هم پيشنهاد استادش را پذيرفت و و در کنار استادش ماند.
ماه‌ها گذشت و يک روز که در کارگاه مشغول ساختن کاسه‌ي سفالي بود، از استادش خواست تا فن اصلي کوزه‌گري را به او ياد بدهد. استاد هم طبق قولي که به او داده بود به همراه شاگرد به کوره رفتند و هنگامي که خواست کاسه‌ها را داخل کوره قرار دهد، کاسه‌ها را فوت کرد و آن‌ها را داخل کوره قرار داد و به شاگردش گفت تو اين فوت آخر را انجام نمي‌دادي و همين باعث شده بود ظروفت رنگ و لعاب نداشته باشند. شاگرد که متوجه حرف‌هاي استادش نشد، گفت فوت کردن چه ربطي در شفاف شدن ظروف من دارد؟!
استاد رو به شاگردش کرد و گفت: هنگامي که ظرف‌ها را کنار هم قرار مي‌دهي بعد از چند روز گردوخاک روي آن‌ها مي‌نشيند و اگر قبل از گذاشتن داخل کوره با فوت کردن، خاک روي آن را از بين نبري، تمام زحماتت از بين مي‌رود و ظروف شفاف و دلنشين نمي‌شوند.
از آن دوران تا به امروز اگر در مورد کسي اظهار نظر کنند و بگويند همه‌ي چيز ها را مي‌داند، اما اصلي‌ترين و مهم‌ترين فن را نمي‌داند، اين ضرب‌المثل را برايش به‌کار مي‌برند.*****
اين ضرب المثل را برايتان مثال زدم چون مي خواهم فوت کوزه گري را برايتان آموزش دهم، اين مطالبي که ميخواهم عرض کنم در عين سادگي از اهميت ويژه اي برخوردار هستند، به قول معروف فوت هاي کوزه گري هستند، مطمئن باشيد اينقدر که دارم از اهميت اين مطالب در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت تعريف ميکنم قطعا بي مورد نيست و با سال ها تجربه حرفه اي در سئو و بهينه سازي وب سايت اين ها را جمع آوري کرده ام،
خوب فکر ميکنم تا جايي که تونستم ارزش و اهميت مطالب را برايتان عنوان کردم، حالا وقتش رسيده که بريم سراغ اصل مطلب، فوت هاي کوزه کري سئو و بهينه سازي وب سايت، با ما باشيد، و دفتر و قلم حاضر کنيد و از مطالب نوت برداري کنيد و تک تک شان را در حافظه خود بسپاريد و انجام دهيد.
اولين و مهم ترين اصل در سئو و بهينه سازي وب سايت دريافت بک لينک از وب سايت ها مي باشد. هر چه تعداد بک لينک هاي دريافتي به وب سايت بيشتر باشد رتبه آن وب سايت و نمره اي که موتورهاي جستجوگر براي نمايش آن وب سايت در نظر ميگيرند بيشتر خواهد شد. چند روش ساده براي دريافت بک لينک را برايتان عرض ميکنم،به راحتي شما مي توانيد با شرکت کردن در بخش نظرات وب سايت ها و وبلاگ ها و قرار دادن لينک وب سايت بک لينک هاي زيادي به سمت وب سايت تان ارسال کنيد. در موقع ارسال بک لين*****عي کنيد از کلمات کليدي تان براي لينک هاي ارسالي به وب سايت تان استفاده کنيد.
بعضي وب سايت ها قسمت تبادل لينک دارند که مي توانيد از آنها استفاده کنيد، ولي يک نکته بسيار بسيار مهم را هرگز فراموش نکنيد که از سايتي که مي خواهيد لينک دريافت کنيد آن وب سايت بايد خودش جزو وب سايت هاي رتبه بالا باشد، يعني تبادل لينک بکنيد ولي نه از هر وب سايتي.
بعضي وقتها نياز هست که پول بديد تا لينک هاي مفيد از وب سايت هاي رتبه بالا دريافت کنيد، باور کنيد بعضي وب سايت ها ارزشش را دارند که مبلغي را براي سئو و بهينه سازي وب سايت تان صرف کنيد.
يک روش خوب ديگر براي دريافت بک لينک و همچنين کمک به سئو و بهينه سازي وب سايت، ارسال بيانيه ي خبري مي باشد، اين بيانيه را براي وب سايت هاي خبر گذاري و وب سايت هاي مربوط ارسال کنيد و اجازه دهيد بيانيه ي خبري شما در دنياي اينترنت پخش شود.
طراحي يک وبلاگ در کنار طراحي وب سايت تان هم جزو نکات بسيار مفيد و تاثير گذار در سئو و بهينه سازي وب سايت تان مي باشد، مطمئن باشيد موتورهاي جستجوگر به داشتن يک وبلاگ کنار طراحي وب سايت تان اهميت مي دهند. از سمت ديگر مطالبي که در وبلاگتان قرار مي دهيد برايشان لينک هايي به وب سايت اصلي تان طراحي کنيد، همچنين اين مورد باعث مي شود بک لينک به وب سايت تان ارسال کنيد.
حضور در شبکه هاي اجتماعي و فعاليت گسترده در شبکه هاي اجتماعي يکي ديگر از نکات بسيار مهم و مفيد در سئو و بهينه سازي وب سايت مي باشد، دقيقا مثل وبلاگ، درون شبکه هاي اجتماعي تان و پست هاي تخصصي که قرار مي دهيد طوري طراحي را انجام دهيد که لينک هاي به وب سايت اصلي تان ارسال کنيد. به نحوي اين مورد هم به بک لينک هاي ارسالي به وب سايتتان کمک مي کند.
بخاطر اهميت اين موضوع تکرار و تاکيد ميکنم که لينک گرفتن از همسايگي بد براي وب سايت در سئو و بهينه سازي وب سايت تان تاثير منفي دارد.
يک روش که در مورد همه ي وب سايت ها قابل استفاده نيست برايتان عرض ميکنم، فروش پنل هاي نمايندگي به وب سايت ها، اين گزينه هم به نحوي در ارسال بک لينک به وب سايت شما و سئو و بهينه سازي وب سايت کمک ميکند.
ارسال ايميل و اس ام اس و فکس و پست هاي تبليغاتي هم به سئو و بهينه سازي وب سايت کمک زيادي مي کنم، اين مورد به نحوي منسوخ به نظر ميرسد ولي باور کنيد هنوز هم هستند کساني که از اين طرق وارد شما را پيدا مي کنند، در اين مورد هم به نحوي دريافت بک لينک به وب سايت تان انجام مي گيرد و از آنجا که بک لينک بسيار در سئو و بهينه سازي وب سايت کمک ميکند اين مورد را هم در نظر داشته باشيد.
در وب سايت تان تخفيف هاي خيلي خوب و جذاب و جلب کننده قرار بدهيد، شک نداشته باشيد اين ثابت شده که آگهي هايي که تخفيف دارند بازديد بيشتري نسبت به بقيه ي آگهي ها دارند، اين مورد نه تنها در ايران بلکه در کل جهان ثابت شده است.
تاکيد براي نشان دادن اهميت بيشتر اين مطلب که در گفتگوهاي مجازي شرکت کنيد اين مورد به سئو و بهينه سازي وب سايت تان بسيار کمک مي کند.
مقالات تخصصي طراحي کنيد و آنها را در پيج هاي تخصصي معرفي کنيد و در آنها قرار دهيد.
مقالات را حرفه اي و خوب طراحي کنيد در حدي که بتوانيد آن ها را به ناشرين براي نشر ارسال کنيد.دارم عرض ميکنم که اين نکات براي سئو و بهينه سازي وب سايت بسيار اهميت دارند.
مقالات تخصصي تان را براي ليست هاي خبري ارسال کنيد، چون هم مجلات الکترونيک و هم صاحبان وب سايت ها در جستجوي مقالات رايگان هستند که در سايتشان قرار دهند، که اين باعث بهبود رتبه سئو و بهينه سازي وب سايت شما مي شود.
هرچند مقاله را در قالب يک کتاب الکترونيک تنظيم کنيد و برايش يک نام بگذاريد و آن را پخش کنيد، اين نکته بسيار مفيد در سئو و بهينه سازي وب سايت مي باشد.
به صاحبان وب سايت ها که در ارتباط با نوع تجارت شماهستند پيشنهاد دهيد که از مقالات شما به صورت رايگان در وب سايت شان قرار دهند. اين هم براي دريافت بک لينک به وب سايت شما کمک مي کند.
تجربه نشان داده که قرار دادن آگهي هاي فروش در وب سايت هم باعث بازديد بيشتر وب سايت مي شود، و بازديد بيشتر وب سايت هم به سئو و بهينه سازي وب سايت کمک شاياني مي کند.
به شما پيشنهاد ميکنم که لينک هاي خارجي براي وب سايت تان بگيريد، اين کار را بکنيد چون اين را تجربه کرده ام که به رتبه و نمره صفحه وب سايتتان کمک ميکند، و رتبه بالاي وب سايت يعني تاثير بر سئو و بهينه سازي وب سايت.
فايل RSS بسازيد، RSS به قولي سرنام REALLY SIMPLE SYNDICATION و به قول كمي حرفه‌اي‌ترها سرنام RDF SITE SUMMARY است. ولي RSS سرنام هر چه باشد، پديده‌اي است كه امكان جمع‌آوري اطلاعات و اخبار را از سايت‌هاي مختلف فراهم مي‌كند بدون اين كه مجبور باشيد از اين سايت به آن سايت سر بزنيد. ويژگي RSS هم مثل بقيه تكنولوژي‌هاي خوب، در سادگي آن است :يک فرمت سريع و استاندارد، شبيه همان بولتن‌هاي خبري است منتها به شكل الكترونيك. امروزه اكثر سايت‌هاي وب مهم به اين بولتن‌ها مجهز هستند، از وبلاگ‌هاي شخصي گرفته تا سايت‌هاي خبرگزاري‌هاي بزرگ دنيا. براي گرفتن اين بولتن‌ها كافي است نرم‌افزار مناسب اين كار را در اختيار داشته باشيد و بولتن مورد نظر را مشترك شويد. شايد فكر كنيد خواندن خبرها كه كاري ندارد، به صفحه اصلي سايت مي‌رويم و خبرها را مي‌خوانيم. اما حالتي را در نظر بگيريد كه بخواهيد 50 سايت مختلف را ببينيد و تازه معلوم نيست اين سايت‌ها اصلاً خبر جديدي داشته باشند يا نه. با RSS نيازي نيست به 50 تا سايت سر بزنيد. كامپيوتر شما به طور خودكار و با زمان‌بندي مشخص با اين سايت‌ها تماس مي‌گيرد و جديدترين خبرها و اطلاعات را دانلود مي‌كند. بنابراين، فقط از يك پنجره مي‌توانيد تمام اتفاقات روز را مشاهده كنيد. بدين ترتيب هم در وقت‌تان صرفه‌جويي كرده‌ايد، و هم در اين همه اطلاعات اضافي كه در وب وجود دارد گرفتار نشده‌ايد.
از نقشه وب سايت براي کاربران و موتورهاي جستجوگر استفاده کنيد. نقشه يک وب سايت براي کاربران کمک مي کند که کاربران به راحتي به تمامي صفحات وب سايت اشراف داشته باشند و در مورد موتوهاي جستجوگر هم ساختن نقشه سايت بسيار بسيار ضروري و حياتي مي باشد چون به موتور جستجوگر ميگه کدام آدرس ها را کرول کن ، نقشه وب سايت در سئو و بهينه سازي وب سايت بسيار اهميت دارد.
موقع لينک دادن به وب سايت ها، وقتي در داخل لينک از عبارت مربوط به آن وب سايت استفاده کنيد،آن عبارت هم براي وب سايت شما هم جستجو مي شود.
در متن هاي وب سايت از کلمات کليدي مرتبط، کلمات مشابه،کلمات مترادف، کلمات هم ريشه وامثال اين ها استفاده کنيد که اين نکته در سئو و بهينه سازي وب سايت شما غوغا ميکند.
در استفاده از متون براي وب سايت تان دقت کامل را داشته باشيد، متن هاي براي وب سايت يادداشت کنيد و سعي کنيد متون شما وزين باشند، اين وزين بودن متون بسيار مهم اند مطمئن باشيد به جز کاربران موتور هاي جستجوگر هم وزين بودن متون را درک ميکنند و در سئو و بهينه سازي وب سايت شما اثر ميگذارد.
نکاتي بيار مهم در مورد کلمات کليدي وب سايت که در سئو و بهينه سازي وب سايت بسيار تاثير گذار هستند:
از کلمات کليدي در عنوان وب سايت تان استفاده کنيد.
تکرار بيش از حد کلمات کليدي در متن هاي وب سايت اشتباه بزرگي است که خيلي هاي مرتکب آن مي شوند. چگالي کلمات کليدي در متن وب سايت بسيار مهم و حياتي است.
از کلمات کليدي وب سايت در آدرس URL وب سايت استفاده کنيد.
از کلمات کليدي وب سايت در قسمت ALT تصاوير استفاده کنيد.
سعي کنيد کلمات کليدي را در متون وب سايت به نحوي مشخص و مجزا نماييد.
سعي کنيد کلمات کليدي وب سايت در ي*****وم اول صفحه وب تان وجود داشته باشند.
استفاده از تگ هاي HEAD از H1 تا H6 بسيار در سئو و بهينه سازي وب سايت کمک مي کند. چون خيلي ها اين نکته را نمي دانند عرض ميکنم که تگ H1 در هر صفحه نبايد بيشتر از يک مرتبه بکار برده شود.
استفاده از محتواي تکراري در وب سايت ممنوع ترين حال ممکن در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت ها مي باشد.
تاکيد مهم ميکنم که تکرار بي مورد کلمات کليدي در وب سايت ممنوع مي باشد.
خوب حالا ميرسيم به قسمت بسيار بسيار مهم در سئو و بهينه سازي وب سايت که آن هم چيزي نيست جز متتگ ها در وب سايت، متاتگ ها بسيار مهم اند، مکان قرار گيري آنها در قسمت HEAD وب سايت و زير TITLE نوشته مي شوند، و متاتگ KEYWORD و DESCRIPTION کيورد و دسکريپشن مهم ترين متاتگ هاي موجود هستند.
محتوي متاتگ KEYWORD هماهنطور که از نام آن مشخص است باشد حاوي کلمات کليدي صفحه وب سايت باشد، و کلمات کليدي شامل 1000 کاراکتر و با فاصله يا کاما از هم جدا شوند.
محتوي متاتگ DESCRIPTION هم همانطور که از نامش مشخص است حاوي توضيحات مربوط به صفحه وب سايت مي باشد، محتوي اين متاتگ در زير عنوان وب سايت در گوگل نشان داده مي شود و بهتر است حداکثر 200 کاراکتر باشد.
فرموش نکنيد که محتواي متاتگ هر صفحه با همديگر بايد متفاوت باشد.
حالا برويم سراغ کد هاي HTML براي سئو و بهينه سازي وب سايت:
بسيار مهم است که کد هاي HTML را استاندارد طراحي کنيد.
استفاده از استايل هاي مستقيم در HTML خوب نيست.
کد هاي جي کوئري و جاوا و سي اس اس را استاندارد و فشرده کنيد.
به ياد داشته باشيد که کد جاوا در موتورهاي جستجوگر مثل گوگل جستجو نمي شوند.
براي اينکه بداني در وب سايت کد جاوا وجود دارد يا خير اين عمليات را انجام دهيد: وب سايت در حال اجرا در مرورگر باشد روي صفحه راست کليک کنيد و view source را بزنيد و در کد ها بگرديد اگر ديديد از کد جاوا استفاده شده سعي کن آنها را هر جوري که ميتوانيد حذف کنيد، مثلا ميتوانيد بجاي Button از Hyper Link استفاده کنيد، اين کار برنامه را سمت کلاينت حل مي کند يعني ديگر نيازي نيست از قسمت برنامه نويسي هر صفحات استفاده کنيد که باعث شود برنامه برود سمت کامپايل شدن، سعي کنيد برنامه رو با کدهاي اچ تي ام ال حل کنيد.
کدهاي اضافي اچ تي ام ال را حذف کنيد مثل توضيحات و امثال اين، چون وجود کد هاي بلا استفاده و زايد و توضيحات اولا اينکه باعث مي شود آن صفحه حجمش بالاتر رود و ثانيا باعث گيج شدن ربات هاي موتورهاي جستجوگر مي شود.
روي زياد کردن صفحات مفيد وب سايت تان بسيار کار کنيد، صفحات مفيد و زياد در وب سايت رتبه آن وب سايت را در سئو و بهينه سازي وب سايت بالا مي برد. براي اين کارمي توانيد از محتواي جديد، مقاله جديد، خبر جديد، آموزش جديد، بلاگ جديد، عکس جديد و غيره استفاده کنيد. همچنين به خاطر داشته باشيد که متون بهينه در وب سايت استفاده کنيد.
وب سايت را به روز رساني کنيد، اين نشان دهنده فعال بودن وب سايت تان مي باشدو در سئو و بهينه سازي وب سايت کمک مي کند.
ياداور مي شوم استفاده از اطلاعات جديد در وب سايت بسيار مفيد خواهد بود.
بعضي وقت ها يک حرکت خارق العاده و خيلي خاص در وب سايت به جذب بازديد کننده به وب سايت بسيار کمک ميکند و جذب بازديد کننده به وب سايت يعني سئو و بهينه سازي وب سايت براي ما.
داشتن رتبه خود در وب سايت الکسا هم جزو نکات مفيد در سئو و بهينه سازي وب سايت مي باشد.
يک نکته بسيار بسيار بسيار مهم در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت صفحه بندي ها در صفحات وب سايت مي باشد، در صفحه بندي بايد دقت داشته باشيد که هر مطلبي که به وب سايت اضافه مي کنيد اين باعث نشود که آدرس URL صفحات قبلي وب سايت تغيير يابد. در مورد وب سايت هاي ويندوزي صفحه بندي صحيح در ديتا ليست، از اهميت زيادي در سئو و بهينه سازي وب سايت برخوردار است.
در استفاده از کنترل ها در صفحات وب سايت قسمت enable view state در قسمت Properties را خاموش کنيد، اين يعني براي اين کنترل نيازي نيست سمت سرور کاري انجام دهد و همان سمت کلاينت برنامه رو انجام اجرا کند، البته اگر نيازي نباشد که برنامه سمت سرور برود. مثلا براي کنترل هايي که نياز است از ديتابيس اطلاعات برداشته شود لازم است که برنامه سمت سرور اجرا شود ولي در کارهايي مثل محسابات و امثال اين در همان کلاينت به راحتي ميتوانيد برنامه تان را اجرا کنيد. پس سعي کنيد تا ميتوانيد سمت سرور نفرستيد چون باعث کندي سرعت لود شدن صفحات وب سايت مي شود.
و در آخر مي خواهم يک راز بسيار بسيار مهم ديگر را در سئو و بهينه سازي وب سايت برايتان فاش کنم ، آن هم استفاده از يک ميزباني وب سايت مناسب براي وب سايت تان مي باشد.
مشخصات آگهی دهنده
نام:
ایمیل: robita.joleini@gmail.com
آدرس وب: فاقد وب سایت
تلفن: 02188851077
فکس:
آدرس: www.website1.ir
مشخصات آگهی
کد آگهی: 10066048
زمینه فعالیت: سايتهاي اينترنتي
تاریخ ثبت: جمعه 1 دي 1396
آخرین بروزرسانی: جمعه 1 دي 1396
تاریخ انقضاء: پنج شنبه 31 خرداد 1397
موقعیت مکانی: تهران
بازدید: 6 بار
کلمات کلیدی: وب سایت وان طراحی نرم افزار خدمات بازاریابی اینترنتی خدمات تبلیغات اینترنتی خدمات مشاوره وب سایت خدمات هاستینگ خدمات دامین خدمات سرور اختصاصی خدمات سرور مجازی خدمات SSL خدمات نمایندگی وب سایت سفارش آنلاین خدمات وب سوالات متداول وب سایت دانلود وب سایت جشنواره فروش وب سایت خدمات شبکه های اجتماعی ساخت وبلاگ آموزش طراحی وب سایت آموزش وبلاگ خدمات سئو تعرفه سئو ثبت وب سایت در گوگل برنامه نویسی اپلیکیشن آموزش سئو وب سایت طراحی HTML طراحی CSS آپدیت وب سایت بروز رسانی وب سایت توسعه وب سایت ارتقا وب سایت وب سایت مقالات وب سایت بهینه سازی سایت آموزش وب سایت تبلیغات اینترنتی خدمات نشانی اینترنتی به روز رسانی وب سایت ثبت وب سایت در موتورهای جستجوگر وبسایت طراحی وب راه اندازی وب آموزش سایت نمایندگی وب سایت ساخت وب سئو سایت خدمات سایت سایت طراحی راه اندازی سایت ساخت سایت طراحی وبلاگ مقالات سایت سئو آموزش اخبار سایت بازاریابی اینترنتی اینترنت تبلیغات خدمات مشاوره خدمات وب سایت خدمات آنلاین خدمات دامنه نشانی اینترنتی خدمات هاست هاستینگ خدمات میزبانی وب خدمات هاست اختصاصی میزبانی وب سرور اختصاصی طراحی سایت سرور مجازی خدمات اس
این آگهی را درشبکه اجتماعی به اشتراک گذارد
آگهی های مرتبط
کامل شو,دانشکده آنلاين زندگي موفق

کامل شو,دانشکده آنلاين زندگي موفق

کامل شو,دانشکده آنلاين زندگي موفق http://kamelsho.ir ...
,   اصفهان,   تلفن: 09355662594
کامل شو,دانشکده آنلاين زندگي موفق

کامل شو,دانشکده آنلاين زندگي موفق

کامل شو ,دانشکده آنلاين زندگي موفق کامل شو سايتي است که در حول چهار محور اصلي زندگي يک انسان موفق فعاليت ميکند که عبارتند از 1- روش زندگي موفق 2- تخصص در زندگي,برنامه نويسي 3 - هنر,موسيقي 4 - ورزش(کونگ فو توا,يوگا,استقامت ...
,   تهران,   تلفن:
فروش بيشتر محصولاتتان را با بانک مشتري تجربه کنيد

فروش بيشتر محصولاتتان را با بانک مشتري تجربه کنيد

براي افزايش فروش خدمات ومحصولات خود نياز به تبليغات آنها در معتبرترين سايت هاي تبليغاتي داريد. بانک مشتري تنها انتخاب ايده آلي است که ميتواند در حال حاضر جهت برونسپاري تبليغات مجموعه شما باشد ما در بانک مشتري فقط به فروش ...
,   تهران,   تلفن: 09906161075
توسعه گران نرم افزار آذربايجان

توسعه گران نرم افزار آذربايجان

توسعه گران نرم افزار آذربايجان، بزرگترين و تخصصي ترين مجموعه شمالغرب کشور در حوزه توليد نرم افزار هاي سفارش مشتري، تدوين طرح جامعICT و برنامه ريزي جامع براي توسعه يکپارچه فناوري اطلاعات و اولويتهاي پژوهشي ادارات و سازمانهاي ...
,   آذربايجان شرقي,   تلفن: 04133371865
توسعه گران نرم افزار آذربايجان

توسعه گران نرم افزار آذربايجان

توسعه گران نرم افزار آذربايجان، بزرگترين و تخصصي ترين مجموعه شمالغرب کشور در حوزه توليد نرم افزار هاي سفارش مشتري، تدوين طرح جامعICT و برنامه ريزي جامع براي توسعه يکپارچه فناوري اطلاعات و اولويتهاي پژوهشي ادارات و سازمانهاي ...
,   آذربايجان شرقي,   تلفن: 04133371865
سايت خبري تحليل نيوز

سايت خبري تحليل نيوز

کاوشگر هوشمند خبري www.Tahlil-news.ir • کاوش بيش از 20000 خبر در روز • بررسي هوشمند 300 نشريه و خبرگزاري • دسته بندي اتوماتيک اخبار در حوزه هاي مختلف سياسي، اجتماعي، فناوري اطلاعات، .... • آرشيو بيش از يک ميليون خبر در ماه طراحي ...
,   آذربايجان شرقي,   تلفن: 04133371865
تبليغات اينترنتي

تبليغات اينترنتي

تبليغات اينترنتي جايگاه خود را در دنياي ديجيتال تثبيت کنيد سال‌ها در دنياي ديجيتال به کسب تجربه پرداخته‌ايم تا بتوانيم به بهترين روش‌هاي بازاريابي ديجيتال و جذب کاربر دست پيدا کنيم. اکنون قصد داريم اين تجارب را در اختيار ...
,   تهران,   تلفن: 09147830837
SEO وب سايت

SEO وب سايت

وبومتريک * حجم اطلاعات موجود بر روي وب (size): سايز و اندازه صفحات وب(10%) * قابليت ديد (visibility): قابليت مشاهده از سوي ديگران و ميزان لينک هايي که مراکز ديگر به سايت اصلي داده باشند.(50%) * فايلهاي محتوايي (Rich files): فايل هاي قابل دسترسي(10%) * تعداد ...
,   تهران,   تلفن: 02188851077
طراحي سايت

طراحي سايت

به نام خدا طراحي سايت - مقاله طراحي سايت سلام به مقاله طراحي سايت خوش آمديد، اگر به ساخت و راه اندازي طراحي سايت هاي اينترنتي علاقه مند باشيد، حتما مقالاتي با موضوع طراحي سايت را هم دوست داريد. اما اين مقاله يکي از کامل ...
,   تهران,   تلفن: 02188851077
پشتيباني وب سايت

پشتيباني وب سايت

گروه وب سايت وان با سابقه 11 ساله در زمينه طراحي وب سايت و راه اندازي وب سايت و طراحي نرم افزار اختصاصي و برنامه نويسي اپليکيشن هاي تخصصي و سئو و بهينه سازي وب سايت ، خود را مستلزم انجام امور ارائه خدمات وب مي داند، هر وب سايت ...
,   تهران,   تلفن: 02188851077