متن دوم
متن دوم
بهينه سازي وب سايت :: سايتهاي اينترنتي :: كامپيـوتر ::

 

تازه ها
 12  کامل شو,دانشکده آنلاين زندگي
 12  کامل شو,دانشکده آنلاين زندگي
  سايت خبري تحليل نيوز
  توسعه گران نرم افزار آذربايجان
  توسعه گران نرم افزار آذربايجان
 12  تبليغات اينترنتي
 12  آموزش آشپزي - آموزش شيريني پزي
 6  خريد بک لينک - بک لينک ارزان
 12  SEO وب سايت
  پشتيباني وب سايت
 12  طراحي سايت
 12  طراحي نرم افزار اختصاصي
 12  خدمات وب سايت
 12  بهينه سازي وب سايت
 12  سئو وب سايت

گروهها
كامپيـوتر [10415]
لوازم [6413]
آموزشي [1833]
املاک [984]
وسايل نقليه [4164]
خدماتي [8631]
بازار كار [1018]
صنعتي [8785]
ارتباطي [906]
شخصي [25]
هنري [221]
لینکهای مرتبط
 12  تبليغات رايگان در
 12 طراحي وب سايت
 12  سايت نيازمنديها،سايت
 12  آگهي سراي 118- درج آگهي
 12 سئو وب سايت
 12  گروه تجاري بيتا
 12  شبکه اجتماعي دانلود و
 12 کسب درامد آسان
 12  سايت نيازمنديها،سايت
 12 خريد شارژ از سايت 4i4.ir
 12 SEO وب سايت
 12 فروشگاه بزرگ ايران
 12  تبليغ ونيازمنديهاي
 12  دانلود جديدترين نرم
 12 بهينه سازي وب سايت

شرح آگهی
بهينه سازي وب سايت
بسمه تعالي
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامي کاربران و وبمستران گروه وب سايت وان، اگر در اين صفحه هستيد و در حال خواندن مطالبيد قطعا شما جزو افرادي هستيد که براي بهينه سازي وب سايت تان وقت زيادي صرف کرده ايد و کتابها و مقالات بسياري مطالعه کرده ايد که سئو و بهينه سازي وب سايتتان را به بهترين شکل ممکن انجام دهيد به طوري که وب سايتتان با بهترين عملکرد در جستجوي گوگل و موتورهاي جستجوگر قرار بگيرد.
اگر تا به حال تلاش هاي زيادي کرده ايد و نتيجه سئو و بهينه سازي وب سايت تان برايتان رضايت کننده نبوده، و فکر ميکنيد تمامي عمليات و قوانين موجود براي سئو و بهينه سازي وب سايت را تماما انجام داده ايد ولي نتيجه مطلوب نگرفته ايد،
به شما تبريک مي گويم چون اين مقاله مختص شما است، در اين مقاله نکات بسيار بسيار بسيار مهم و ريز در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت را در اختيار شما قرار مي دهيم، نکاتي که ممکن است به سادگي از کنار آنها گجذشته باشيد ولي بعد از خواندن اين مقاله به ارزش واقعي آنها پي ببريد.
حتما تا حالا ضرب المثل فوت کوزه گري به گوشتون خورده، اجازه بدهيد براي تنوع هم که شده تاريخچه اين ضرب المثل را برايتان عرض کنم:
***** در روستايي مردي زندگي مي‌کرد که در حرفه‌ي کوزه‌گري و ساختن وسايل سفالي مهارت بالايي داشته و مورد تاييد مردم بود.
پسر جواني به‌عنوان دستيار در کنار اين مرد کار مي‌کرد. او خيلي باهوش بود و کاسه‌ها و کوزه‌هاي بسيار زيبايي درست مي‌کرد که توجه همه‌ي اهالي دهکده را به خود جلب کرده بود.
اين پسر جوان مدتي در کنار استادش شاگردي کرد و اصول و قواعد کوزه‌گري را آموخته و به اين نتيجه رسيد بهتر است مستقل شود و جداگانه براي خودش کار و مغازه‌ي کوچکي اجاره کند. به همين دليل به فکر بهانه‌اي بود تا استاد خود را ترک کند.
يک روز که در کارگاه مشغول کار کردن بود رو به استادش گفت: من در اينجا زحمت زيادي مي‌کشم، اما حقوق کمي به من مي‌دهيد. با اين شرايط نمي‌توانم در اينجا کار کنم. استاد که مردي دلسوز بود حقوق او را افزايش داد، ولي بعد از چند وقت شاگردش دوباره بهانه گرفت و گفت حقوقي که شما به من مي‌دهيد خيلي ناچيز است و ديگر نمي‌توانم در کارگاه شما کار کنم. به همين دليل از اينجا مي‌روم. استاد به او گفت آيا کسي در اين روستا هست که حقوق بالاتري به تو بدهد؟! پسر جوان که مي‌دانست حق با استادش است سرش را پايين انداخت و گفت شما استاد بسيار ماهري هستيد، ولي من ترجيح مي‌دهم براي خودم کار کنم و مطمئن هستم که فوت و فن کوزه‌گري را کاملا آموخته‌ام و به همين خاطر کارگاه کوچکي اجاره کرده‌ام.
استاد از اينکه شاگردش قصد ترک کردن او را داشت ناراحت و غمگين بود و به شاگردش گفت اگر امکان دارد پيش من بمان. پسر جوان که روي تصميمش مصمم بود، به استادش گفت من خيلي براي شما احترام قائل هستم، اما واقعا ديگر نمي‌توانم شاگردي کنم. سپس خداحافظي کرد و رفت.
پسر جوان مدتي در کارگاه خودش کاسه‌ها و کوزه‌هاي سفالي درست کرد، اما نمي‌تواست مانند استادش به آن‌ها رنگ و جلا بدهد. او مطمئن بود قوانين کوزه‌گري را رعايت کرده است، اما اشکال کارش را متوجه نمي‌شد. به همين دليل يکي از کوزه‌هايش را نزد استادش برد و از او خواست تا کمکش کند. استاد با روي باز از او استقبال کرد و به شاگردش گفت يکبار تمام فنوني را که براي ساختن اين کوزه به کار بردي را برايم توضيح بده. پسر جوان هم از اول تا آخر براي استادش تمام مراحل را بيان کرد. استاد به او گفت اگر قول بدهي در کنار من بماني، من اصل آن چيزي را که تو نمي‌داني، به تو مي‌آموزم. پسر جوان هم پيشنهاد استادش را پذيرفت و و در کنار استادش ماند.
ماه‌ها گذشت و يک روز که در کارگاه مشغول ساختن کاسه‌ي سفالي بود، از استادش خواست تا فن اصلي کوزه‌گري را به او ياد بدهد. استاد هم طبق قولي که به او داده بود به همراه شاگرد به کوره رفتند و هنگامي که خواست کاسه‌ها را داخل کوره قرار دهد، کاسه‌ها را فوت کرد و آن‌ها را داخل کوره قرار داد و به شاگردش گفت تو اين فوت آخر را انجام نمي‌دادي و همين باعث شده بود ظروفت رنگ و لعاب نداشته باشند. شاگرد که متوجه حرف‌هاي استادش نشد، گفت فوت کردن چه ربطي در شفاف شدن ظروف من دارد؟!
استاد رو به شاگردش کرد و گفت: هنگامي که ظرف‌ها را کنار هم قرار مي‌دهي بعد از چند روز گردوخاک روي آن‌ها مي‌نشيند و اگر قبل از گذاشتن داخل کوره با فوت کردن، خاک روي آن را از بين نبري، تمام زحماتت از بين مي‌رود و ظروف شفاف و دلنشين نمي‌شوند.
از آن دوران تا به امروز اگر در مورد کسي اظهار نظر کنند و بگويند همه‌ي چيز ها را مي‌داند، اما اصلي‌ترين و مهم‌ترين فن را نمي‌داند، اين ضرب‌المثل را برايش به‌کار مي‌برند.*****
اين ضرب المثل را برايتان مثال زدم چون مي خواهم فوت کوزه گري را برايتان آموزش دهم، اين مطالبي که ميخواهم عرض کنم در عين سادگي از اهميت ويژه اي برخوردار هستند، به قول معروف فوت هاي کوزه گري هستند، مطمئن باشيد اينقدر که دارم از اهميت اين مطالب در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت تعريف ميکنم قطعا بي مورد نيست و با سال ها تجربه حرفه اي در سئو و بهينه سازي وب سايت اين ها را جمع آوري کرده ام،
خوب فکر ميکنم تا جايي که تونستم ارزش و اهميت مطالب را برايتان عنوان کردم، حالا وقتش رسيده که بريم سراغ اصل مطلب، فوت هاي کوزه کري سئو و بهينه سازي وب سايت، با ما باشيد، و دفتر و قلم حاضر کنيد و از مطالب نوت برداري کنيد و تک تک شان را در حافظه خود بسپاريد و انجام دهيد.
اولين و مهم ترين اصل در سئو و بهينه سازي وب سايت دريافت بک لينک از وب سايت ها مي باشد. هر چه تعداد بک لينک هاي دريافتي به وب سايت بيشتر باشد رتبه آن وب سايت و نمره اي که موتورهاي جستجوگر براي نمايش آن وب سايت در نظر ميگيرند بيشتر خواهد شد. چند روش ساده براي دريافت بک لينک را برايتان عرض ميکنم،به راحتي شما مي توانيد با شرکت کردن در بخش نظرات وب سايت ها و وبلاگ ها و قرار دادن لينک وب سايت بک لينک هاي زيادي به سمت وب سايت تان ارسال کنيد. در موقع ارسال بک لين*****عي کنيد از کلمات کليدي تان براي لينک هاي ارسالي به وب سايت تان استفاده کنيد.
بعضي وب سايت ها قسمت تبادل لينک دارند که مي توانيد از آنها استفاده کنيد، ولي يک نکته بسيار بسيار مهم را هرگز فراموش نکنيد که از سايتي که مي خواهيد لينک دريافت کنيد آن وب سايت بايد خودش جزو وب سايت هاي رتبه بالا باشد، يعني تبادل لينک بکنيد ولي نه از هر وب سايتي.
بعضي وقتها نياز هست که پول بديد تا لينک هاي مفيد از وب سايت هاي رتبه بالا دريافت کنيد، باور کنيد بعضي وب سايت ها ارزشش را دارند که مبلغي را براي سئو و بهينه سازي وب سايت تان صرف کنيد.
يک روش خوب ديگر براي دريافت بک لينک و همچنين کمک به سئو و بهينه سازي وب سايت، ارسال بيانيه ي خبري مي باشد، اين بيانيه را براي وب سايت هاي خبر گذاري و وب سايت هاي مربوط ارسال کنيد و اجازه دهيد بيانيه ي خبري شما در دنياي اينترنت پخش شود.
طراحي يک وبلاگ در کنار طراحي وب سايت تان هم جزو نکات بسيار مفيد و تاثير گذار در سئو و بهينه سازي وب سايت تان مي باشد، مطمئن باشيد موتورهاي جستجوگر به داشتن يک وبلاگ کنار طراحي وب سايت تان اهميت مي دهند. از سمت ديگر مطالبي که در وبلاگتان قرار مي دهيد برايشان لينک هايي به وب سايت اصلي تان طراحي کنيد، همچنين اين مورد باعث مي شود بک لينک به وب سايت تان ارسال کنيد.
حضور در شبکه هاي اجتماعي و فعاليت گسترده در شبکه هاي اجتماعي يکي ديگر از نکات بسيار مهم و مفيد در سئو و بهينه سازي وب سايت مي باشد، دقيقا مثل وبلاگ، درون شبکه هاي اجتماعي تان و پست هاي تخصصي که قرار مي دهيد طوري طراحي را انجام دهيد که لينک هاي به وب سايت اصلي تان ارسال کنيد. به نحوي اين مورد هم به بک لينک هاي ارسالي به وب سايتتان کمک مي کند.
بخاطر اهميت اين موضوع تکرار و تاکيد ميکنم که لينک گرفتن از همسايگي بد براي وب سايت در سئو و بهينه سازي وب سايت تان تاثير منفي دارد.
يک روش که در مورد همه ي وب سايت ها قابل استفاده نيست برايتان عرض ميکنم، فروش پنل هاي نمايندگي به وب سايت ها، اين گزينه هم به نحوي در ارسال بک لينک به وب سايت شما و سئو و بهينه سازي وب سايت کمک ميکند.
ارسال ايميل و اس ام اس و فکس و پست هاي تبليغاتي هم به سئو و بهينه سازي وب سايت کمک زيادي مي کنم، اين مورد به نحوي منسوخ به نظر ميرسد ولي باور کنيد هنوز هم هستند کساني که از اين طرق وارد شما را پيدا مي کنند، در اين مورد هم به نحوي دريافت بک لينک به وب سايت تان انجام مي گيرد و از آنجا که بک لينک بسيار در سئو و بهينه سازي وب سايت کمک ميکند اين مورد را هم در نظر داشته باشيد.
در وب سايت تان تخفيف هاي خيلي خوب و جذاب و جلب کننده قرار بدهيد، شک نداشته باشيد اين ثابت شده که آگهي هايي که تخفيف دارند بازديد بيشتري نسبت به بقيه ي آگهي ها دارند، اين مورد نه تنها در ايران بلکه در کل جهان ثابت شده است.
تاکيد براي نشان دادن اهميت بيشتر اين مطلب که در گفتگوهاي مجازي شرکت کنيد اين مورد به سئو و بهينه سازي وب سايت تان بسيار کمک مي کند.
مقالات تخصصي طراحي کنيد و آنها را در پيج هاي تخصصي معرفي کنيد و در آنها قرار دهيد.
مقالات را حرفه اي و خوب طراحي کنيد در حدي که بتوانيد آن ها را به ناشرين براي نشر ارسال کنيد.دارم عرض ميکنم که اين نکات براي سئو و بهينه سازي وب سايت بسيار اهميت دارند.
مقالات تخصصي تان را براي ليست هاي خبري ارسال کنيد، چون هم مجلات الکترونيک و هم صاحبان وب سايت ها در جستجوي مقالات رايگان هستند که در سايتشان قرار دهند، که اين باعث بهبود رتبه سئو و بهينه سازي وب سايت شما مي شود.
هرچند مقاله را در قالب يک کتاب الکترونيک تنظيم کنيد و برايش يک نام بگذاريد و آن را پخش کنيد، اين نکته بسيار مفيد در سئو و بهينه سازي وب سايت مي باشد.
به صاحبان وب سايت ها که در ارتباط با نوع تجارت شماهستند پيشنهاد دهيد که از مقالات شما به صورت رايگان در وب سايت شان قرار دهند. اين هم براي دريافت بک لينک به وب سايت شما کمک مي کند.
تجربه نشان داده که قرار دادن آگهي هاي فروش در وب سايت هم باعث بازديد بيشتر وب سايت مي شود، و بازديد بيشتر وب سايت هم به سئو و بهينه سازي وب سايت کمک شاياني مي کند.
به شما پيشنهاد ميکنم که لينک هاي خارجي براي وب سايت تان بگيريد، اين کار را بکنيد چون اين را تجربه کرده ام که به رتبه و نمره صفحه وب سايتتان کمک ميکند، و رتبه بالاي وب سايت يعني تاثير بر سئو و بهينه سازي وب سايت.
فايل RSS بسازيد، RSS به قولي سرنام REALLY SIMPLE SYNDICATION و به قول كمي حرفه‌اي‌ترها سرنام RDF SITE SUMMARY است. ولي RSS سرنام هر چه باشد، پديده‌اي است كه امكان جمع‌آوري اطلاعات و اخبار را از سايت‌هاي مختلف فراهم مي‌كند بدون اين كه مجبور باشيد از اين سايت به آن سايت سر بزنيد. ويژگي RSS هم مثل بقيه تكنولوژي‌هاي خوب، در سادگي آن است :يک فرمت سريع و استاندارد، شبيه همان بولتن‌هاي خبري است منتها به شكل الكترونيك. امروزه اكثر سايت‌هاي وب مهم به اين بولتن‌ها مجهز هستند، از وبلاگ‌هاي شخصي گرفته تا سايت‌هاي خبرگزاري‌هاي بزرگ دنيا. براي گرفتن اين بولتن‌ها كافي است نرم‌افزار مناسب اين كار را در اختيار داشته باشيد و بولتن مورد نظر را مشترك شويد. شايد فكر كنيد خواندن خبرها كه كاري ندارد، به صفحه اصلي سايت مي‌رويم و خبرها را مي‌خوانيم. اما حالتي را در نظر بگيريد كه بخواهيد 50 سايت مختلف را ببينيد و تازه معلوم نيست اين سايت‌ها اصلاً خبر جديدي داشته باشند يا نه. با RSS نيازي نيست به 50 تا سايت سر بزنيد. كامپيوتر شما به طور خودكار و با زمان‌بندي مشخص با اين سايت‌ها تماس مي‌گيرد و جديدترين خبرها و اطلاعات را دانلود مي‌كند. بنابراين، فقط از يك پنجره مي‌توانيد تمام اتفاقات روز را مشاهده كنيد. بدين ترتيب هم در وقت‌تان صرفه‌جويي كرده‌ايد، و هم در اين همه اطلاعات اضافي كه در وب وجود دارد گرفتار نشده‌ايد.
از نقشه وب سايت براي کاربران و موتورهاي جستجوگر استفاده کنيد. نقشه يک وب سايت براي کاربران کمک مي کند که کاربران به راحتي به تمامي صفحات وب سايت اشراف داشته باشند و در مورد موتوهاي جستجوگر هم ساختن نقشه سايت بسيار بسيار ضروري و حياتي مي باشد چون به موتور جستجوگر ميگه کدام آدرس ها را کرول کن ، نقشه وب سايت در سئو و بهينه سازي وب سايت بسيار اهميت دارد.
موقع لينک دادن به وب سايت ها، وقتي در داخل لينک از عبارت مربوط به آن وب سايت استفاده کنيد،آن عبارت هم براي وب سايت شما هم جستجو مي شود.
در متن هاي وب سايت از کلمات کليدي مرتبط، کلمات مشابه،کلمات مترادف، کلمات هم ريشه وامثال اين ها استفاده کنيد که اين نکته در سئو و بهينه سازي وب سايت شما غوغا ميکند.
در استفاده از متون براي وب سايت تان دقت کامل را داشته باشيد، متن هاي براي وب سايت يادداشت کنيد و سعي کنيد متون شما وزين باشند، اين وزين بودن متون بسيار مهم اند مطمئن باشيد به جز کاربران موتور هاي جستجوگر هم وزين بودن متون را درک ميکنند و در سئو و بهينه سازي وب سايت شما اثر ميگذارد.
نکاتي بيار مهم در مورد کلمات کليدي وب سايت که در سئو و بهينه سازي وب سايت بسيار تاثير گذار هستند:
از کلمات کليدي در عنوان وب سايت تان استفاده کنيد.
تکرار بيش از حد کلمات کليدي در متن هاي وب سايت اشتباه بزرگي است که خيلي هاي مرتکب آن مي شوند. چگالي کلمات کليدي در متن وب سايت بسيار مهم و حياتي است.
از کلمات کليدي وب سايت در آدرس URL وب سايت استفاده کنيد.
از کلمات کليدي وب سايت در قسمت ALT تصاوير استفاده کنيد.
سعي کنيد کلمات کليدي را در متون وب سايت به نحوي مشخص و مجزا نماييد.
سعي کنيد کلمات کليدي وب سايت در ي*****وم اول صفحه وب تان وجود داشته باشند.
استفاده از تگ هاي HEAD از H1 تا H6 بسيار در سئو و بهينه سازي وب سايت کمک مي کند. چون خيلي ها اين نکته را نمي دانند عرض ميکنم که تگ H1 در هر صفحه نبايد بيشتر از يک مرتبه بکار برده شود.
استفاده از محتواي تکراري در وب سايت ممنوع ترين حال ممکن در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت ها مي باشد.
تاکيد مهم ميکنم که تکرار بي مورد کلمات کليدي در وب سايت ممنوع مي باشد.
خوب حالا ميرسيم به قسمت بسيار بسيار مهم در سئو و بهينه سازي وب سايت که آن هم چيزي نيست جز متتگ ها در وب سايت، متاتگ ها بسيار مهم اند، مکان قرار گيري آنها در قسمت HEAD وب سايت و زير TITLE نوشته مي شوند، و متاتگ KEYWORD و DESCRIPTION کيورد و دسکريپشن مهم ترين متاتگ هاي موجود هستند.
محتوي متاتگ KEYWORD هماهنطور که از نام آن مشخص است باشد حاوي کلمات کليدي صفحه وب سايت باشد، و کلمات کليدي شامل 1000 کاراکتر و با فاصله يا کاما از هم جدا شوند.
محتوي متاتگ DESCRIPTION هم همانطور که از نامش مشخص است حاوي توضيحات مربوط به صفحه وب سايت مي باشد، محتوي اين متاتگ در زير عنوان وب سايت در گوگل نشان داده مي شود و بهتر است حداکثر 200 کاراکتر باشد.
فرموش نکنيد که محتواي متاتگ هر صفحه با همديگر بايد متفاوت باشد.
حالا برويم سراغ کد هاي HTML براي سئو و بهينه سازي وب سايت:
بسيار مهم است که کد هاي HTML را استاندارد طراحي کنيد.
استفاده از استايل هاي مستقيم در HTML خوب نيست.
کد هاي جي کوئري و جاوا و سي اس اس را استاندارد و فشرده کنيد.
به ياد داشته باشيد که کد جاوا در موتورهاي جستجوگر مثل گوگل جستجو نمي شوند.
براي اينکه بداني در وب سايت کد جاوا وجود دارد يا خير اين عمليات را انجام دهيد: وب سايت در حال اجرا در مرورگر باشد روي صفحه راست کليک کنيد و view source را بزنيد و در کد ها بگرديد اگر ديديد از کد جاوا استفاده شده سعي کن آنها را هر جوري که ميتوانيد حذف کنيد، مثلا ميتوانيد بجاي Button از Hyper Link استفاده کنيد، اين کار برنامه را سمت کلاينت حل مي کند يعني ديگر نيازي نيست از قسمت برنامه نويسي هر صفحات استفاده کنيد که باعث شود برنامه برود سمت کامپايل شدن، سعي کنيد برنامه رو با کدهاي اچ تي ام ال حل کنيد.
کدهاي اضافي اچ تي ام ال را حذف کنيد مثل توضيحات و امثال اين، چون وجود کد هاي بلا استفاده و زايد و توضيحات اولا اينکه باعث مي شود آن صفحه حجمش بالاتر رود و ثانيا باعث گيج شدن ربات هاي موتورهاي جستجوگر مي شود.
روي زياد کردن صفحات مفيد وب سايت تان بسيار کار کنيد، صفحات مفيد و زياد در وب سايت رتبه آن وب سايت را در سئو و بهينه سازي وب سايت بالا مي برد. براي اين کارمي توانيد از محتواي جديد، مقاله جديد، خبر جديد، آموزش جديد، بلاگ جديد، عکس جديد و غيره استفاده کنيد. همچنين به خاطر داشته باشيد که متون بهينه در وب سايت استفاده کنيد.
وب سايت را به روز رساني کنيد، اين نشان دهنده فعال بودن وب سايت تان مي باشدو در سئو و بهينه سازي وب سايت کمک مي کند.
ياداور مي شوم استفاده از اطلاعات جديد در وب سايت بسيار مفيد خواهد بود.
بعضي وقت ها يک حرکت خارق العاده و خيلي خاص در وب سايت به جذب بازديد کننده به وب سايت بسيار کمک ميکند و جذب بازديد کننده به وب سايت يعني سئو و بهينه سازي وب سايت براي ما.
داشتن رتبه خود در وب سايت الکسا هم جزو نکات مفيد در سئو و بهينه سازي وب سايت مي باشد.
يک نکته بسيار بسيار بسيار مهم در مورد سئو و بهينه سازي وب سايت صفحه بندي ها در صفحات وب سايت مي باشد، در صفحه بندي بايد دقت داشته باشيد که هر مطلبي که به وب سايت اضافه مي کنيد اين باعث نشود که آدرس URL صفحات قبلي وب سايت تغيير يابد. در مورد وب سايت هاي ويندوزي صفحه بندي صحيح در ديتا ليست، از اهميت زيادي در سئو و بهينه سازي وب سايت برخوردار است.
در استفاده از کنترل ها در صفحات وب سايت قسمت enable view state در قسمت Properties را خاموش کنيد، اين يعني براي اين کنترل نيازي نيست سمت سرور کاري انجام دهد و همان سمت کلاينت برنامه رو انجام اجرا کند، البته اگر نيازي نباشد که برنامه سمت سرور برود. مثلا براي کنترل هايي که نياز است از ديتابيس اطلاعات برداشته شود لازم است که برنامه سمت سرور اجرا شود ولي در کارهايي مثل محسابات و امثال اين در همان کلاينت به راحتي ميتوانيد برنامه تان را اجرا کنيد. پس سعي کنيد تا ميتوانيد سمت سرور نفرستيد چون باعث کندي سرعت لود شدن صفحات وب سايت مي شود.
و در آخر مي خواهم يک راز بسيار بسيار مهم ديگر را در سئو و بهينه سازي وب سايت برايتان فاش کنم ، آن هم استفاده از يک ميزباني وب سايت مناسب براي وب سايت تان مي باشد.مشــخــصــات آگــهــی
نــام: گروه وب سایت وان
ایمــیل:
تلفن:
02188851077
موقعیت: تهران
آدرس: www.website1.ir
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  جمعه 01 دی 1396
تاریخ انقضای آگهی:  چهارشنبه 30 خرداد 1397
تاريخ بروز رساني:  جمعه 01 دی 1396
بازديد:تصاوير : #1
ورود به سايت

ارسـال پيغـام
تماس بـا: گروه وب سایت وان
در مـورد: بهينه سازي وب سايت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آگهي هاي رايگان
11.23تهرانفروش بيشتر محصولاتتان را با بانک مشتري تجربه کنيد
براي افزايش فروش خدمات ومحصولات خود نياز به تبليغات آنها در معتبرترين سايت هاي تبليغاتي داريد.بانک مشتري تنها انتخاب ايده آلي است که ميتواند در حال حاضر جهت ...
07.24تهراندانلود مجموعه کامل مستند ابر سازه ها با دوبله فارسيتماس با 09211450198
مجموعه ي عظيم مستند ابر سازه هاMegastructuresمحصول: National Geographicزبان اصليابر سازه ها (Mega Structures) نام مجموعه مستند علمي-مهندسي است که از کانال معروف نشنال جئوگرافيک ...
07.24تهران دانلود مجموعه مستند علمي ‌از تخيل تا علم با دوبلهتماس با 09350701065
مجري­ اين مجموعه دکتر ميچيو کاکو، فيزيکدان مشهور بين­ المللي است که از جمله­ ي بنيانگذاران نظريه­ ي ميدان ريسمان ها است و اين ايده را مطرح مي­کند که داستانهاي علمي- ...
04.19تهرانسرويس پيام کوتاه منحصربفردتماس با 0
به راحتي به تمامي شماره هاي ايران دسترسي داشته باشيد و پيامک هاي تبليغاتي خود را به آن ها بفرستيد ! خود را به جمع زيادي از مردم شهر و استان خود معرفي کنيد !به کسب و ...
01.30تهرانهزاران تست همراهتماس با 0
با استفاده از نرم افزار هزاران تست همراه بر روي موبايل يا رايانه خود به بروزترين و جامعترين بانک نمونه سوالات تستي دسترسي داشته باشيد و از امکانات آن استفاده کنيد! ...
01.30تهرانسيستم مديريت محتواي سايت (شخصي و تجاري)تماس با 300000
از آن جا که آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است پس اينترنت بستر مناسبي براي برقراري ارتباط جديد و همچنين ارائه خدمات مي باشد. شما مي‌توانيد با ...
01.30تهرانسيستم نرم افزاري سرويس و تعميرات پيشگيرانهتماس با 2500000
برخي از قابليت هاي سيستم نرم افزاري سرويس و تعميرات پيشگيرانه آرتاپارس، استفاده از زيرساخت نمايش اطلاعات GIS در نقشه شبكه توزيع شهرستان، امكان برقراري اتصال با بانك ...
01.30تهرانسيستم جامع آگهي و تبليغات آرتاپارستماس با 250000
اين سيستم که امروزه کاربرد زيادي را در دنياي اينترنت پيدا نموده است، به منظور درج آگهي و تبليغات بصورت رايگان و غير رايگان در فضاي اينترنت مي باشد. اين سيستم توانايي ...
01.30تهرانطراحي و پياده سازي سيستم تحت وب آرتاوبتماس با 250000
سيستم مديريت محتواي آرتا وب، مجموعه اي کامل از قدرتمندترين ابزارهاي مورد نياز جهت ويرايش و مديريت وب سايت مي باشد و امکانات فوق العاده اي را در رابطه با مديريت وب ...
01.30تهرانسيستم وب کنفرانس آرتاپارستماس با 1000000
سيستم جامع ويدئو كنفرانس / وب كنفرانس آرتا پارس يكي از نرم افزارهاي بسيار مفيد و كاربردي توليد شده توسط شركت مي باشد كه قابليت هاي فراواني را براي ايجاد ارتباط افراد ...
 1  2  3  4  5  6   


سیستم مدیریت آگهی های تبلیغاتی،این آگهی
تا اطلاع ثانوی درج آگهی 12 ستاره رایگان می باشد http://inagahi.com
درج آگهي در این سایت ، رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت ، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
ثبت‌نام | آگهي ويژه و روش پرداخت | راهنماي تبليغات | قوانين درج آگهي | تماس باما
  کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به سایت این آگهی می باشد